Олексій Андронов: «Фінал Кубку без глядачів, мені здається, не варто взагалі грати»

Динамо Київ 9 Травня, 10:02
Відомий російський коментатор та спортивний журналіст, Олексій Андронов, у своїй конференції на rsport.ru прокоментував фінал Кубка України без глядачів та перспективи Реброва залишитись головним тренером.

Відомий російський коментатор та спортивний журналіст, Олексій Андронов, у своїй конференції на rsport.ru прокоментував фінал Кубка України без глядачів та перспективи Реброва залишитись головним тренером.

- Ваш прогноз на фінал Кубка України. Дякую.

- Знаєте, якщо він (фінал Кубку - ред.) буде без глядачів - мені здається, не варто і грати взагалі. І він абсолютно точно буде не цікавий в цьому випадку. А так - я сподіваюся, Динамо вилікується від комплексу. Та й Ребров - мій друг, я бажаю йому всілякої удачі!

- Тобто, для того, щоб залишитися Реброву, йому треба виграти кубок? А як же те, що Суркіс говорив, щоб залишитися Реброву, йому треба виграти останніх 5 матчів (5 матчів ще на той час) і кубок?

- Я не пам'ятаю, щоб Суркіс таке говорив. Мені він говорив інше. До речі, Ребров може і програти. Питання ЯК. Київське Динамо не має права бути безвольною (Командою - ред.).