Півзахинсник київського «Динамо» Юнес Беланда викликаний в збірну Марокко.
Головний тренер «Атлаських левів» - Закі, викликав атакуючого півзахисника «Динамо» для підготовки до двох наступних товариських матчів проти збірної Сенегалу, який відбудеться 24 травня у столиці Марокко - Марракеші та проти збірної Росії - 6 червня, Москва.
Нагадаємо, що Юнес дебютував за збірну Марокко 17 листопада 2010 року. На даний час зіграв 12 матчів в яких забив 1 гол.