«Фінальний матч Кубка України проводитиметься без глядачів. Таке рішення прийнято, а над іншими ми працюємо. Ситуацію тримаємо під контролем, працюємо. Місце поки не визначено. Але ми дуже і дуже стривожені тією ситуацією, яка відбувається. Ми розуміємо, що футбол без глядачів - це не футбол. Але в нинішній ситуації ми, звичайно, підемо назустріч МВС, щоб зберегти життя людей, щоб ніхто не постраждав. Це найголовніше» -
відзначив Коньков
.Нагадаємо, що вчора, ВиконКом ФФУ прийняв рішення про проведення матчів 29 туру Прем'єр-ліги та фіналу Кубка України без глядачів.