«Які перегони? У мене на чотири голи менше. Важко. Я вже два рази був найкращим бомбардиром. Найголовніше - вивести «Дніпро» в Лігу чемпіонів, щоб уболівальники раділи.»
«А те, скільки я заб'ю... Якби відставання було в два м'ячі, то ще можна було поборотися. А відіграти чотири голи за дві гри - важко. Мораєс - хороший футболіст. Думаю, в цих двох іграх він теж заб'є», -
розповів форвард «Дніпра».