НСК «Олімпійський» можуть пустити з молотка за борги. ВІДЕО

Динамо Київ 9 Травня, 11:42
Стадіон «Олімпійський» в Києві може перестати бути національним.

Головна спортивна арена країни вже другий рік в судах відбивається від старих боргів.

Вищий Господарський Суд України зробив такий футбольний фінт, на який не здатен жоден Роналду: феміда відмовилася визнавати існування «Олімпійського» стадіону.

Виходить Євро 2012, матчі чемпіонату України, Ліги чемпіонів та Ліги Європи вже 2 роки проходили на арені, якої не існує.

Олімпійський стадіон заборгував будівельникам за свій дах 29 мільйонів гривень. Дніпропетровський завод, який справив і змонтував велетенські пілони, вибиває гроші вже другий рік. І ніби як всі судові процеси виграли. Але у вищому господарському суді будівельникам показали червону картку.

Нацагентство з підготовки до Євро-2012 заплатило за реконструкцію стадіону в два рази більше, ніж планувалося: 4,5 мільярда гривень, але грошей все одно на всіх не вистачило. На початку цього року дану структуру Янукович розпустив, питати немає з кого.

І це при тому, що «Олімпійський» не заплатив не тільки дніпропетровському заводу. Всього за національним спорткомплексом більш ніж 200 мільйонів гривень боргів.

Блокада рахунків - квіточки, порівняно з можливим розвитком подій. Якщо держава не знайде гроші погасити борги, «Олімпійський» можуть продати. У такому випадку слово «національний» у його назві буде абсолютно не до місця.

ВІДЕО ДИВІТЬСЯ ТУТ