«Це - образа! Я так по-українськи скажу: це - образа для вболівальників! Не тільки київського «Динамо», а й усіх вболівальників!
Ми будемо звертатися до правоохоронних та інших органів. Краще, ніж зробили вболівальники для всієї країни, придумати неможливо. Вони об'єдналися і перестали один одного ображати заради того, щоб у країні були порядок і злагода. Як кажуть, заради миру. Може бути, в регіонах, де неспокійно, і варто проводити матчі без глядачів - як виняток. Але в Києві-то все спокійно!», - цитує президента «Динамо» xsport.ua