«Олімпік обіграли за рахунок гри. Хлопці здорово грали в обороні, добре виходили з оборони в атаку. Ми перемогли в першу чергу за рахунок дисципліни, організації гри і цілковитої самовіддачі на полі.» -
прокоментував перемогу Хацкевич.
«Може, спочатку ми і віддали ініціативу супернику, щоб подивитися, як вони будуть починати свої атаки. Але коли суперник взяв м'яч на контроль, ми почали зустрічати їх вище - і на чужій половині поля, і в центральній зоні. Трішки не вийшла кінцівка, а так у нас в плані організації все було на дуже гарному рівні.»
«Після Харкова у нас були досить непогані ігри і в Полтаві, і в Алчевську, та вдома з «УкрАгроКомом». Хлопці вже починають грати в футбол, не бояться контролювати м'яч і брати відповідальність на себе. Поки у нас є хоча б математичні шанси залишитися в першій лізі, ми будемо боротися. Заради цього ми і виходимо на поле. Команда скоріше жива, ніж мертва. Дай Бог, щоб все вирішувалося тільки на футбольному полі» -
завершив Олександр Миколайович.