«Я завжди з великою радістю їду до збірної. А зараз, коли в Україні будуть вибори, я ще більше радий, що можу її залишити. Без сумнівів, цей процес принесе багато неприємностей.
Мене підтримує моя сім’я. Вони знають, що я відчуваю. В Києві, наразі, все тихо. Основні події відбуваються на сході країни. Слідкую за новинами з голландських ЗМІ, тому знаю про події в Україні не більше, ніж ви.
Як гравець, я прагну найбільших висот, тому, не зважаючи на політичну ситацію, я маю й інші причини покинути «Динамо».