Колишній форвард збірної України розповів про свою кар'єру в харківському клубі.
«Ми зустрілися з Маркевичем, він висловив захоплення з приводу мого переходу. Казав, що «Металіст» збирається боротися за найвищі вершини, тому в команді розраховують на мою допомогу. Зрозуміло, в такому клубі ніхто не обіцятиме постійне місце на полі. До того ж треба було створювати конкуренцію».
«Принцип дії був точно таким же, як і в Донецьку. «Металіст» повністю пішов шляхом «Шахтаря», і сценарій розвитку цих клубів дуже схожий».
«У Харкові іноземцям дозволено більше, ніж українцям. Це стосується і тренувального процесу, і результатів індивідуальної роботи. Поки є позитивний результат, це не проблема. Якщо все добре, значить тренер і селекціонери на правильному шляху. А решта нюансів відходить на другий план»,
- цитує колишнього гравця «Металіста»
F
ootball.ua