Головний тренер «Іллічівця» Микола Павлов розповів, як команда добирається до Києва на матч із «Динамо».
Нагадаємо, поєдинок, який мав відбутися завтра в Маріуполі, був перенесений в Київ, у зв'язку з рішенням Виконкому ФФУ заборонити проведення футбольних матчів у Донецькій, а також Одеській, Харківській, Луганській областях. Пізніше з'явилася інформація, що «Іллічівець» не може добратися до Києва, тому матч може не відбутися. У розмові з журналістом Football.ua Микола Павлов розповів, як його команда добирається до столиці.
- Сьогодні нам вдалося виїхати з оточення в Маріуполі, і зараз знаходимося в Донецьку, під'їжджаємо до аеропорту, - сказав наставник «Іллічівця» півгодини тому. - Виліт до Києва запланований в 15.00, так що цю проблему більш-менш вирішили нормально. Чи сильно вплинули події в Маріуполі на підготовку команди до цієї гри? Ми два дні не тренувалися, так що судіть самі. Адже там стріляють ...