«Стан динамівців нині спрогнозувати дуже складно. Команда знаходиться в невизначеному становищі і навіть після яскравої перемоги киян над «Чорноморцем» якихось серйозних висновків робити не поспішав би. Хоча, звісно, динамівці – безперечні фаворити гри. Вони краще вкомплектовані і грають на рідному полі. Крім того, на маріупольцях майже напевне накладе негативний відбиток ситуація в їхньому мсті. Хоч більшість хлопців там приїжджі, але вони живуть у Маріуполі і, безперечно, дуже хвилюються за те, що там відбувається. Гравці «Динамо» зараз мають хорошу мотивацію. Незалежно від того, залишиться Ребров чи ні, вони мусять проявляти себе в очах тренера і керівництва. Бодай на майбутнє. Разом з тим, не думаю, що перед фіналом Кубка Ребров буде робити якісь серйозні зміни. Ротація якщо й буде, то мінімальна. При цьому окремі зміни можуть бути вимушеними, як, скажімо, перестановка, пов’язана з травмою Гусєва, якщо Олег не встигне відновитися. Взагалі, доки є шанси зачепитися за друге-третє місця, динамівці, певен, боротьбу продовжуватимуть. Маріупольці ж на цьому фоні можуть знайти шанс за рахунок молодецького бажання виконавців і тренерського досвіду Павлова».
Володимир Анікеєв: «Гравці «Динамо» зараз мають хорошу мотивацію»
Колишній захисник «Іллічівця» та «Динамо» Володимир Анікеєв поділився очікуваннями від сьогоднішнього матчу «Іллічівець» - «Динамо».