«Іллічівець» - «Динамо»: - 0:2. ВІДЕО

Динамо Київ 11 Травня, 18:35
Матч 29-го туру УПЛ «Іллічівець» - «Динамо» завершився перемогою київського клубу з рахунком 0:2.

Стартова десятихвилинка була за киянами, що і призвело до забитого м’яча. Хоча й дещо неочікуваного але на 12-ій хвилині Вукоєвич після після скидання від Віди вивів «Динамо» вперед. 0:1

За дві хвилини після взяття воріт свято голу зіпсувала червона картка для Макаренка. «Динамо» залишилося в меншості. «Іллічівець» зробив кілька спроб знайти шлях до воріт Рибки, але невдало. Кияни ж просто перепасовувались, не поспішаючи в атаку.

На 37-ій хвилині Селін змінив Безуса. «Динамо» сіло в оборону, «Іллічівець» контролював м’яч. У «біло-синіх» було кілька спроб знайти Ідейє в штрафній суперника, але без результативно. Чесно кажучи, гра за пустих трибун – це не гра.

Другий тайм видався скупим на удари та небезпечні моменти. Найголовніше – «Динамо» забило другий м’яч, котрий гарантував, перемогу. Пенальті заробив Джермейн Ленс, який замінив Ярмоленка, реалізував – Браун Ідейє. 0:2.

Огляд матчу:

Фото взято з офіційного сайту «Динамо» Київ: