Післяматчеве інтерв`ю Сергія Реброва

Динамо Київ 11 Травня, 19:23
В.О. головного тренера «Динамо» поділився враженнями від гри своєї команди

В.О. головного тренера київського «Динамо» Сергій Ребров поділився враженнями від гри своєї команди





«Судячи по останній грі проти «Чорноморця», я задоволений тим, як команда розвивається. Сподіваюсь, що й хлопці відчують впевненість та перед дуже важливою грою з «Шахтарем» зрозуміють, що те, що ми робимо, правильно.

Щодо того, що матч був без глядачів, скажу, що дуже важко знайти слова для футболістів, щоб мотивувати їх. Коли виходиш грати при пустих триунах, то нібито на зборах граєш якийсь товариський матч. До того ж, навіть на зборах приходять люди. Я не бачу ніяких проблем, щоб в Києві люди ходили на стадіон та підтримували свою команду», -

сказав Ребров в ефірі каналу «Футбол 1»