Андрій Ярмоленко: «Останні ігри більше схожі на товариські»

Динамо Київ 11 Травня, 19:43
Гравець київського «Динамо» після матчу з маріупольським «Іллічівцем» відповів на питання журналістів

Гравець київського «Динамо» Андрій Ярмоленко після гри з маріупольським «Іллічівцем» відповів на питання журналістів каналу «Футбол» 1





- Ви сьогодні виходили на матч з порожніми трибунами. Це другий такий поєдинок для вас - перший був з «Актобе». В такий момент, взагалі, є бажання грати в футбол?

- Ці останні ігри більше схожі на товариські, які ми проводимо на зборах. Ігри без вболівальників - це не ті емоції. В першу чергу - футбол для вболівальників.



- Вже можна говорити про закінчення чемпіонату - «Дніпро» та «Металіст» виграли свої матчі. Є якийсь відбиток на настрої через те, що «Динамо» не увійшло до трійки лідерів в турнірній таблиці?

- Ми і другому місцю були б не раді, для мене друге місце - це також провал. Звичайно, настрій не найкращий, сезон провальний. Сподіваюсь, що у наступному році буде більше позитивних емоцій і ми зможемо порадувати наших вболівальників та виграємо чемпіонат.