Андрій Ярмоленко: «Будемо сподіватись, що Макаренко зіграє у фіналі». ВІДЕО

Динамо Київ 11 Травня, 20:08
Півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко після гри з маріупольським «Іллічівцем» відповів на питання журналістів.

- Звичайно, що було важко. Треба було міняти план на гру, оскільки сталось швидке вилучення. Але добре те, що до вилучення нам вдалось забити м`яч.

- Без глядачів, напевно, тяжкувато було грати?

- Звичайно. Це було щось не те. Хотілось би, щоб глядачі були присутні на стадіоні

- Після вилучення в «Іллічівця» була чисельна перевага, але небезпечних моментів біля воріт «Динамо» не було. Як вважаєте, чому?

- Вважаю тому, що ми грамотно оборонялися, гарно перестроювались. Як ви, напевно, бачили, за лінією м’яча у нас майже ніхто не залишався, всі хлопці старалися і відпрацьовували в обороні. Те, що було потрібно.

- Що можете сказати з приводу вилучення?

- Напевно, що все вірно, бо там був би вихід один на один. Червона картка цілком справедлива. Але, якщо вже давати пенальті, то також треба було виганяти гравця.

- В цілому, «Іллічівець» створив проблеми для вас чи гра була, як ви сказали, «як на зборах»?

- Так, гра більше була схожа на товариську, оскільки без глядачів не ті емоції. Плюс, в футбол граємо для глядачів. Те, що «Іллічівець» створив мало моментів, завдяки тому, що ми добре оборонялися.

- Те, що у стартовому складі не було Беланди та Гармаша – це Ребров вирішив їх поберегти до наступного матчу?

- Я вважаю, що так. Ви самі розумієте, наскільки та гра буде важливою для нас. Можливо, хоч якось зможемо реабілітуватись перед вболівальниками за невдалий сезон.

- Твоя заміна також із цим зв’язана?

- Я думаю, що так. Ми, також, попередньо домовлялись, що зіграю тайм.

- Ходять чутки, що фінал Кубка України відбудеться в Києві. Це буде «плюсом» для «Динамо»?

- Це буде «плюсом», якщо будуть присутні вболівальники. Якщо не буде вболівальників – без різниці. Можемо на базі зіграти.

- Ще питання з приводу червоної картки. Суддя назвав офіційну причину на полі?

- Так, він сказав, що «фол останньої надії».

- Тобто, Женя може не зіграти в фіналі Кубку.

- Наскільки я знаю, картки які отримав в чемпіонаті, не переносяться на Кубок.

- Ця не переноситься. Якби була «груба гра» тоді б перенеслась. Там все дуже складно.

- Треба буде перечитати регламент. Будемо сподіватись, що Женя Макаренко зіграє в фіналі.

Фото: fcdynamo.kiev.ua

Відео: Ілля Губань