Бутко: «Пропустили дві атаки - пропустили два голи»

Динамо Київ 11 Травня, 20:17
Захисник маріупольського «Іллічівця» Богдан Бутко прокоментував гру проти київського «Динамо»

«Звичайно, хотіли і забити, і виграти, але не склалося. Пропустили дві атаки - пропустили два голи. Будемо вигравати у наступному сезоні. Дуже важко грати, коли в країні відбуваються такі незрозумілі речі, але це наша робота і ми повинні добре її виконувати та вигравати. Особливо, коли суперник грає у меншості», -

сказав Бутко в ефірі каналу «Футбол 1»