Як повідомляє tribuna.com, посилаючись на телеканал «Футбол 1», МВС України продовжує наполягати на тому, що матч повинен відбутися без глядачів.
Нагадаємо, у фіналі Кубка України «Динамо» зіграє з «Шахтарем» 15 травня.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Як повідомляє tribuna.com, посилаючись на телеканал «Футбол 1», МВС України продовжує наполягати на тому, що матч повинен відбутися без глядачів.
Нагадаємо, у фіналі Кубка України «Динамо» зіграє з «Шахтарем» 15 травня.