МВС України продовжує наполягати на проведенні фіналу Кубка України без глядачів

Динамо Київ 12 Травня, 14:06
Виконком Федерації футболу України поки не прийняв рішення про місце проведення фіналу Кубка України.

Як повідомляє tribuna.com, посилаючись на телеканал «Футбол 1», МВС України продовжує наполягати на тому, що матч повинен відбутися без глядачів.

Нагадаємо, у фіналі Кубка України «Динамо» зіграє з «Шахтарем» 15 травня.