«Щоразу як здається, що це вже дно, Ігор Суркіс стукає знизу. Наполегливо, завзято, щоб бодай хтось не подумав, що він вміє робити висновки», - написав Джулай у своєму Twitter
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Щоразу як здається, що це вже дно, Ігор Суркіс стукає знизу. Наполегливо, завзято, щоб бодай хтось не подумав, що він вміє робити висновки», - написав Джулай у своєму Twitter