Джулай: «Щоразу як здається, що це вже дно, Ігор Суркіс стукає знизу»

Динамо Київ 12 Травня, 15:09
Відомий український коментатор Дмитро Джулай у саркастичній формі прокоментував деякі рішення президента «Динамо».

«Щоразу як здається, що це вже дно, Ігор Суркіс стукає знизу. Наполегливо, завзято, щоб бодай хтось не подумав, що він вміє робити висновки», -

написав Джулай у своєму Twitter

.