Президент «Динамо» Ігор Суркіс заявив, що готовий надати Сергію Реброву пост головного тренера в тому випадку, якщо кияни виграють 15 травня в фінальному матчі Кубку України у «Шахтаря».
«Зараз з Ребровим хороша обстановка в команді. Гравці його чують. Так, я Реброву дам шанс. Якщо виграє Кубок, сядемо і будемо серйозно розмовляти, щоб продовжив роботу в «Динамо», - цитує Суркіса XSPORT