П`ятеро «динамівців» викликано до юнацької збірної України (U-19)

Динамо Київ 12 Травня, 20:25
У рамках підготовки до еліт-раунду ЧЄ-2014 розпочався навчально-тренувальний збір юнацької збірної команди України, складеної з футболістів 1995 року народження.

У понеділок, 12 травня, у рамках підготовки до еліт-раунду ЧЄ-2014 розпочався навчально-тренувальний збір юнацької збірної команди України, складеної з футболістів 1995 року народження.

В рамках чотириденного збору, який пройде в Угорщині, українські футболісти проведуть контрольний поєдинок проти збірної, складеної із місцевих однолітків. Матч відбудеться 14 травня о 18:00 за київським часом у місті Дебрецен.

Головний тренер української команди Олександр Петраков викликав на збір 18-х футболістів:

Воротарі: Богдан Сарнавський («Шахтар» Донецьк), Роман Підківка («Карпати» Львів)



Захисники: Ігор Калінін («Іллічівець» Маріуполь), Тарас Качараба, («Шахтар» Донецьк), Юрій Ткачук («Металіст» Харків), Андрій Маркович («Карпати» Львів),

Павло Лукьянчук

(«Динамо» Київ)

Півзахисники: Віктор Коваленко, В’ячеслав Танковський, Артем Габелок (усі - «Шахтар» Донецьк),

Ігор Харатін, Євген Чумак

(обидва - «Динамо» Київ)

Нападники: Максим Банасевич, Дмитро Луканов (обидва - «Зоря» Луганськ),

Артем Бесєдін, Роман Яремчук

(обидва - «Динамо» Київ), Тарас Завийський («Карпати» Львів), Артем Радченко («Металіст» Харків)