Гравці «Ліверпуля» пройшли коло пошани для своїх фанатів в честь завершення сезону.
Коло пошани від футболістів «Ліверпуля».ВІДЕО
Гравці «Ліверпуля» пройшли коло пошани для своїх фанатів в честь завершення сезону.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Гравці «Ліверпуля» пройшли коло пошани для своїх фанатів в честь завершення сезону.