«Я просто хочу сказати, що покидаю ВБА. Хочу подякувати вболівальникам за їхню підтримку»,
- написав Попов.
Нагадаємо, македонець має контракт з київським «Динамо» до літа 2015-го року.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Я просто хочу сказати, що покидаю ВБА. Хочу подякувати вболівальникам за їхню підтримку»,
- написав Попов.
Нагадаємо, македонець має контракт з київським «Динамо» до літа 2015-го року.