«Хотілося б зіграти в Києві, але важливіше, щоб на стадіоні були глядачі, без них не та атмосфера», - поділився думками голкіпер киян Олександр Рибка.
«Не так принципово, де пройде матч, якщо на ньому не буде уболівальників, - сказав гірник Тарас Степаненко. - У такому разі можна хоч на базі грати. Але кому тоді такий футбол потрібен? Якщо ж будуть глядачі, то, звичайно, гра в Києві дасть «Динамо» перевагу свого поля».