Олександр Рибка: «Хотілося б зіграти в Києві, але важливіше, щоб на стадіоні були глядачі»

Динамо Київ 13 Травня, 09:18
Кубок України, швидше за все, розіграють у Полтаві, але без глядачів. Остаточно долю матчу повинні вирішити сьогодні. Керівники клубів і футболісти вже висловилися, що хотіли б бачити на трибунах уболівальників.

«Хотілося б зіграти в Києві, але важливіше, щоб на стадіоні були глядачі, без них не та атмосфера», - поділився думками голкіпер киян Олександр Рибка.

«Не так принципово, де пройде матч, якщо на ньому не буде уболівальників, - сказав гірник Тарас Степаненко. - У такому разі можна хоч на базі грати. Але кому тоді такий футбол потрібен? Якщо ж будуть глядачі, то, звичайно, гра в Києві дасть «Динамо» перевагу свого поля».