Головний редактор тижневика «Футбол»
у своєму Твіттері поділився останніми новинами стосовно проведення фіналу Кубка України.
- Останні чутки по Кубку такі, що все ж Полтава - продавлюють! Більше того, міліція при певних умовах готова дозволити глядачів. Але в обмеженій кількості і з купою умов - організована поїздка, ніяких маршів. Народ побоюється пастки, дуже побоюється... Мабуть, не випадково тільки в Полтаві в неділю спостерігалися глядачі. Загалом, керівництво ФФУ свого домоглося. Або своїх добило. У чому недолік полтавського стадіону? Відсутність додаткової огорожі, яка є на НСК, в Харкові. Легко прорвати кордон. Не хочу каркати, але якщо не вжити якихось безпрецедентних і в той же час людських заходів безпеки... Народ-то буде прориватися. За моєю інформацією, МВС не має до вибору Полтави ніякого відношення. Потрібно прочитати їх лист по глядачам - там взагалі місто названо?