Анатолій Попов: «Основний критерій вибору міста для фіналу Кубка - безпека»

Динамо Київ 13 Травня, 10:02
Кубок України, швидше за все, розіграють у Полтаві, але без глядачів на вимогу МВС України.

У МВС кажуть, що не змінюють своїх рекомендацій. «Становище в країні істотно не відрізняється від того, яке було минулого тижня, -

розповідає керівник прес-служби МВ, Лариса Волкова

. Тому рекомендації залишаються без змін. Зокрема, провести матч без глядачів»,

- повідомляють «Вести».

«Президент ФФУ Анатолій Коньков був на нараді в МВС, і на базі цих переговорів у вівторок виконком прийме рішення. Основний критерій вибору міста, який прийме фінал, і наявності вболівальників на трибунах - безпека. Ситуація в регіонах різна. Як би невигідно не виглядало проведення матчу без глядачів, ризикувати людськими життями ніхто не буде»,

- заявив Попов.

Втім, кажуть, що сьогодні на виконкомі Коньков наполягатиме на тому, щоб пустити глядачів на трибуни.