Ігор Суркіс: «Ультрас сказали, що все одно поїдуть до Полтави. Можуть бути побиті»

Динамо Київ 13 Травня, 16:13
Президент «Динамо» заявив, що він закликає ФФУ пустити глядачів на фінал Кубка України

Президент «Динамо« Ігор Суркіс закликав ФФУ, поки є час, скасувати рішення про проведення фіналу Кубка України без глядачів. В іншому випадку, сказав Суркіс, можливі непередбачені наслідки.



«Такого обурення ультрас, з якими я сьогодні спілкувався, я не бачив давно. Мене закликали не везти команду до Полтави. Але я вважаю, це вже порушення спортивного принципу»,

- сказав президент «Динамо».





На запитання, чи не припускає він, що ультрас все одно поїдуть до Полтави і спробують потрапити на стадіон, він відповів: «Я знаю, що це може бути. Вони мене попередили, сказавши: «Ми все одно поїдемо до Полтави». І що? Зіткнуться міліція і вболівальники, знову будуть побиті, знову протистояння. Так цього ж можна уникнути».



Фінал Кубка України «Динамо» - «Шахтар» повинен пройти в Полтаві 15 травня.