Сергій Ребров: «Мені кожен день ставлять запитання, чи залишуся я працювати в «Динамо»

Динамо Київ 13 Травня, 16:51
Виконуючий обов'язки головного тренера «Динамо» Сергій Ребров прокоментував ситуацію, яка склалася навколо його роботи в клубі.

Виконуючий обов'язки головного тренера «Динамо» Сергій Ребров прокоментував ситуацію, яка склалася навколо його роботи в клубі.

«Мені кожен день ставлять запитання, чи залишуся я працювати в «Динамо». Я думаю зовсім про інше, потрібно закінчити сезон, а потім ми поговоримо з Ігорем Михайловичем про майбутнє», -

цитує Реброва сайт «Вести»

.