Даріо Срна: «Якщо повторимо гру як у Києві - переможемо»

Динамо Київ 13 Травня, 17:04
Капітан «Шахтаря» Даріо Срна поділився своїми думками відносно фінального матчу Кубку України.

Капітан «Шахтаря» Даріо Срна

поділився своїми думками відносно фінального матчу Кубку України.

- Наша головна мета була завоювати чемпіонство, щоб наші вболівальники почули гімн Ліги Чемпіонів на «Донбас Арені». Але і Кубок України, звичайно, важливий трофей. Будемо грати. Я вважаю, що фаворита немає, тим більше, що матч пройде, на жаль, без глядачів. У кого буде більше бажання і концентрації, той і переможе.



- Напевно, «Динамо» буде супервмотивованим, адже для них це єдина можливість реабілітуватися за невдалий сезон.

- Ми теж будемо мотивовані. Вважаю, що наші вболівальники щасливіші, адже ми виграли чемпіонат, знову вийшли в Лігу Чемпіонів. Це найважливіше.



- Майбутній матч якраз той випадок, коли обидві команди знають один одного досконально?

- Так, звичайно, ми один одного знаємо дуже добре, тим більше зовсім недавно проводили поєдинок у Києві. Якщо повторимо таку ж гру проти «Динамо» - переможемо.



- Те, що матч відбудеться у Полтаві, має якесь значення?

- Має, тому що поки поле у Полтаві для нас невдале. Ми там програли Суперкубок один раз. Та ще й матч пройде без глядачів. Як сказав Ярмоленко, без уболівальників можна провести матч і на базі. Я згоден з ним. Гра такого високого рівня повинна проходити з глядачами.