Після відкритого тренування київського «Динамо» гравець киян Євген Макаренко розповів журналістам
про настрій команди перед фіналом кубку України.
- Які у команді настрої перед, без перебільшення, найважливішою грою у цьому сезоні?
- Настрій бойовий, бо це єдиний наш шанс у цьому сезоні завоювати якийсь трофей, ну і собі бойовий дух підняти, адже четверте місце – не динамівська позиція.
- Як ставитесь до того, що матч відбувається в Полтаві?
- Хотілося б, звісно, зіграти у Києві на улюбленій домашній арені при заповнених трибунах, як це було зовсім недавно. Дуже приємно, коли тебе підтримує величезний стадіон. Це сильно мотивує. Думаю, для цього і варто грати у футбол.
- У зв'язку з ситуацією в країні складно буде грати без уболівальників?
- Чесно кажучи, гра стає більш нудною, коли граємо без підтримки. Футбол - гра для глядачів, без них - зовсім інші емоції. Коли команду підтримує повний стадіон, це мотивує вдвічі, а то й втричі. Заради цього й варто грати у футбол!
- Ви пропустите останній тур з «Зорею» через дискваліфікацію – підете у відпустку раніше?
- Та яка відпустка?
(посміхається)
Ні, звичайно, буду тренуватися з командою! У нас немає такого, щоб когось відпустили раніше. І байдуже, чи ти дикваліфікований чи захворів. Всі, як можуть, так і тренуються.Тарас Панченко