Фред: «Дуже чекаємо на матч із «Динамо»

Динамо Київ 14 Травня, 07:12
Півзахисник «оранжево-чорних» поділився думкою про майбутній фіналі Кубка України.

- Фред, поєдинки з «Динамо» особливі для вас?

- Ми дуже чекаємо цього матчу. Нас надихає той факт, що доведеться грати з «Динамо». До того ж це фінал! Будемо битися до останнього і боротися за Кубок.



- Багато матчів «Динамо» розібрали, готуючись до цього фіналу?

- Так, ми переглядали їхні поєдинки, щоб зуміти в потрібний момент нейтралізувати їх на поле. Аналізували дії суперника і добре його знаємо.



- Зараз кияни працюють під керівництвом Сергія Реброва. Зміна тренера вплинула на суперника?

- Що стосується якихось особливих змін - я не знаю. Але «Динамо» сто відсотків не стало гіршим. Зміна тренера, звичайно, привносить якісь нюанси. Але за великим рахунком, вважаю, сильно нічого не змінилося.