Володимир Мунтян: «Футбол без глядачів - мертва гра»

Динамо Київ 14 Травня, 07:22
Президент Громадської Організації «ВЕТЕРАНИ ФК «ДИНАМО» КИЇВ» Володимир Мунтян з великим сумом зустрів новину про проведення фінального матчу на Кубок України між київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем» без глядачів:

- Мені надзвичайно складно прийняти і зрозуміти чиновників ФФУ. Замість того щоб в такий складний період дати шанс нашій улюбленій грі стати об'єднуючим в країні фактором, приймається абсурдне по суті для всіх рішення. Футбол без глядачів - мертва гра. Особливо незрозуміла позиція президента Федерації Анатолія Конькова. Він же не чиновник до мозку кісток, а блискучий в свій час футболіст, і повинен, як ніхто інший зрозуміти, що значить для всіх учасників і вболівальників майбутній фінал.