Як ультрас «Динамо» пікетували будинок ФФУ і Верховну Раду. ВІДЕО

Динамо Київ 14 Травня, 07:27
Вболівальники «Динамо» вирішили не словом, а ділом домагатися проведення фіналу Кубка України з глядачами.

Вболівальники «Динамо» вирішили не словом, а ділом домагатися проведення фіналу Кубка України з глядачами

Як повідомляє УНІАН, ультрас зібралися для того, щоб керівництво федерації футболу скасувало своє рішення щодо проведення фінальної зустрічі Кубка України «Динамо - «Шахтар без глядачів.

Футбольні вболівальники обурені діями ФФУ і кажуть, що така федерація нікому не потрібна.

Колону вболівальників супроводжувало близько 10 працівників міліції. Ситуація була спокійною. Порушень громадського порядку з боку вболівальників не було.

Основні вимоги фанатів:

- проведення фіналу Кубку України за присутності глядачів

- відставка виконкому ФФУ, як органу, який повністю себе дискредитував і діє проти інтересів українського футболу

Фото: ua-football.com