Віктор Вальдес попрощався з «Барселоною»

Світовий футбол 14 Травня, 08:22
Голкіпер «Барселони» Віктор Вальдес, який прийняв рішення покинути команду після закінчення поточного сезону, вже попрощався з одноклубниками і членами технічної команди клубу.

Це сталося під час чергового тренування «синьо-гранатових», яке проходило в понеділок 12 травня, повідомляє Mundo Deportivo.



Вальдес отримав важку травму в матчі з «Сельтою» - розрив хрестоподібних зв'язок коліна - в березні і вибув з ладу на тривалий термін. Тому в останньому матчі поточного сезону з «Атлетіко», в якому вирішиться доля золотих медалей, Вальдес участі не візьме.