Сергій Сидорчук: «Ми з Ковалем подавали м`ячі на останній грі Маестро»

Динамо Київ 14 Травня, 09:21
12 років тому півзахиснику «Динамо» Сергію Сидорчуку, який родом із Запоріжжя, було 11 років.

Він разом з майбутнім воротарем нашої команди Максимом Ковалем подавав м'ячі під час останнього матчу Лобановського. Сергій згадав події того дня:

- Точної дати матчу я не пам'ятаю, все-таки, це було 12 років тому. Але дуже добре пам'ятаю, що ми з Максом стояли за воротами і подавали м'ячі футболістам. Лобановському на лавці запасних стало погано, приїхала машина швидкої допомоги. Далі все дуже смутно. Через кілька днів довідався про те, що він помер. У нас в Запоріжжі назвали в його честь вулицю, яка примикає до стадіону «Славутич-Арена». Звичайно, в тому віці не розумів усього, що сталося, хоча вже знав, яке місце він займав в історії, і скільки він зробив для «Динамо», радянського та українського футболу. Вже потім усвідомив, що сталося, якої людини позбувся футбольний світ.