Хочемо привезти трофей до Києва

Динамо Київ 14 Травня, 10:49
Російськомовні легіонери «Динамо» Данило Сілва та Огнєн Вукоєвич дали коментарі напередодні вирішальної зустрічі Кубка України.

Російськомовні легіонери «Динамо» Данило Сілва та Огнєн Вукоєвич дали коментарі напередодні вирішальної зустрічі Кубка України.

- Потрібно постаратися провести хорошу гру, щоб виграти Кубок. Мотивація у нас на високому рівні. Хочемо привезти трофей до Києва.

- Відчували підтримку вболівальників? Це заряджає якось?

- Це було красиво з їх боку, що прийшли на відкрите тренування. Дякуємо їм за це. Нам було приємно тренуватися, -

сказав Вукоєвич в коментарі клубному телебаченню «біло-синіх»

.

Данило Сілва також відзначив таку хорошу атмосферу:

- Всі хлопці тут, настрій хороший. Всі готові до фіналу Кубка.

- Чи вселяє підтримка вболівальників додаткову мотивацію?

- Так, звичайно. Це дуже мотивує.