Капітан донецького «Шахтаря» Дарійо Срна оцінив шанси «гірників» у фінальному матчі проти принципового суперника.
«
Якщо Ребров буде таким же тренером, яким був гравцем, то це дуже добре. Я його дуже поважаю - молодий, перспективний. Коли пан Блохін пішов і Ребров взяв команду, відразу стало видно, що «Динамо» почало грати по-іншому. Обіграли впевнено Одесу, Маріуполь. Вони заслуговують на повагу. Подивимося в четвер ввечері», - відзначив Срна у ефірі каналу «Футбол 1»