Ультрас «Динамо»: «Всі на виїзд!»

Динамо Київ 14 Травня, 12:33
Завтра, 15 травня всі справжні вболівальники «Динамо» мають бути у Полтаві!

Завтра, 15 травня всі справжні вболівальники «Динамо» мають бути у Полтаві на стадіоні «Ворскла»

!

«

ЗАВТРА. ПОЛТАВА. 20:00. ТИ ПОВИНЕН БУТИ НА СТАДІОНІ

ФК Динамо Київ організовує фанатський потяг на цей матч. Відправлення в 00:30 з станції Київ-Петрівка. Скоріш за все потяг буде безкоштовним. Прибуття в Полтаву і час повернення до Києва поки уточнюються... Щоб поїхати просто приходите до потяга, там вже будем розбиратись на місці. За пару годин нерелально все нормально організувати...

Також організовуються мікроавтобуси. Ціна в районі 200 грн, можна писати в приват сюди: http://vk.com/id83634593 ну і ніхто не відміняв рейсові маршрутки, собаки та приватний автотранспорт.

ВСІ НА ПОЛТАВУ! ХТО НЕ ЇДЕ - ТОЙ МОСКАЛЬ!» - ось так емоційно інформують ультрас «Динамо» на своїй сторінці у ВК.