Фінал Кубка України пройде у Полтаві з глядачами. Це стало відомо зі слів першого віце-президента ФФУ Анатолія Попова.
Функціонер розповів про це рішення представникам ультрас «Динамо» біля Будинку футболу.
Нагадаємо, що сьогодні фанати пікетували будівлю з вимогою провести матч у Львові з глядачами. За цей час група ультрас здійснила візит до в.о. президента України Олександра Турчинова та президента «Динамо» Ігоря Суркіса. В результаті вирішили, що матч таки пройде у Полтаві, але з глядачами.
«За це рішення проголосували всі члени виконкому ФФУ. Представники клубів погодилися з цим. Чому не Львів? Є проблеми з комунікаціями. Вже замовлені рейси та готелі до Полтави. Буквально за годину клуби вже вилітають на гру. Вже друкують квитки. Процес пішов і матч пройде в звичайному режимі. Не все від нас залежить, але завдяки порозумінню з МВС та активній позиції ультрас нам це вдалося. Федерація футболу завжди готова до співпраці та діалогу з уболівальниками. Наші двері завжди відкрити, будь ласка, приходьте. Бажаю успіху у фіналі Кубку, хай переможе сильніший», - сказав Попов
Один із лідерів ультрас Тарас Кузьменко називає це рішення компромісним.
«Полтава ближча до проблемних регіонів і місткість стадіону менша, ніж у Львові. Але ми розуміємо, що лишилося дуже мало часу. Нам було б зручніше, щоб грали у Львові», - сказав він
Кузьменко також нагадав, що між ультрас діє перемир'я. «Все має пройти мирно, жодних зіткнень між фанами «Динамо» і «Шахтаря» не буде», - підкреслив він
Нагадаємо, фінальний матч Кубка України відбудеться 15 травня у Полтаві. Початок о 20:00.