Президент донецького «Шахтаря» Рінат Ахметов акцентує увагу на принциповості завтрашнього поєдинку з «Динамо».
- Я цього року, як ніколи, хочу виграти Кубок більше, ніж чемпіонат. Для мене цей Кубок буде навіть важливіше чемпіонату.
- Чому?
- (Сміється) Чемпіонат ми вже виграли, а Кубок - ні. Тому я хочу виграти Кубок, - сказав Ахметов у ефірі каналу «Футбол 1».