23 травня збірна України може зіграти товариський матч з командою Нігера, яка займає 102-е місце в рейтингу ФІФА.
Про це, газеті «Сегодня», заявив головний тренер українців Михайло Фоменко: «Йдуть переговори. Якщо вони завершаться угодою про проведення гри, то вона, думаю, пройде в Києві».
Якщо спаринг-партнера знайти не вдасться, українські збірники обмежаться двосторонкою.