Гендиректор «Ворскли»: «Все буде готово, справа лише в організації»

Динамо Київ 14 Травня, 17:31
Генеральний директор полтавської «Ворскли», Дмитро Яворський, розповів про організацію фіналу Кубка України.

«Нам було поставлене завдання, президентом нашого клуба, підготувати поле та підтрибунне приміщення для фіналу Кубка України. У нас є досвід, який нам у цьому допомагає (Суперкубок України 2011 рік - Ред.). Тепер, справа в організації. Організатором є ФФУ. І ми будемо допомагати їм» -

розповів Яворський у ефірі телеканалу «Футбол 1».