.
Розпочнеться хода о 18:00 біля Білої Альтанки. Про це повідомляється на офіційній сторінці ультрас «Динамо» Київ у соціальній мережі «Вконтакте».
«Динамівські» ультрас також опубліковали деталі та рекомендації до виїзду:
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
.
Розпочнеться хода о 18:00 біля Білої Альтанки. Про це повідомляється на офіційній сторінці ультрас «Динамо» Київ у соціальній мережі «Вконтакте».
«Динамівські» ультрас також опубліковали деталі та рекомендації до виїзду: