Сергій Ребров: «Дякую вболівальникам!»

Динамо Київ 14 Травня, 20:17
В.О. головного тренера киян висловився щодо рішення ФФУ провести фінальний матч Кубку України з уболівальниками на трибунах.

Гравці та тренери київського «Динамо» прибули до аеропорту «Полтава» в середу увечері. В.О. головного тренера киян Сергій Ребров висловився щодо рішення ФФУ провести фінальний матч Кубку України з уболівальниками на трибунах.





«Немає великої різниці, де відбудеться цей матч: у Львові чи в Полтаві. Головне - що з глядачами. Дякую вболівальникам, що вони самі змогли відстояти своє право на перегляд матчу», -

сказав Ребров в ефірі каналу «Футбол 1»