Гравці та тренери київського «Динамо» прибули до аеропорту «Полтава» в середу увечері. В.О. головного тренера киян Сергій Ребров висловився щодо рішення ФФУ провести фінальний матч Кубку України з уболівальниками на трибунах. сказав Ребров в ефірі каналу «Футбол 1»
«Немає великої різниці, де відбудеться цей матч: у Львові чи в Полтаві. Головне - що з глядачами. Дякую вболівальникам, що вони самі змогли відстояти своє право на перегляд матчу», -
Сергій Ребров: «Дякую вболівальникам!»
В.О. головного тренера киян висловився щодо рішення ФФУ провести фінальний матч Кубку України з уболівальниками на трибунах.