Це вже п'ятий румунський клуб, який ініціював банкрутство після бухарестського «Рапіда», «Глорії» Бистриці, «Университати» Клуж і «Оцелула» Галац.
На даний момент четверта команда румунської Ліги 1 подав заяву в суд Бухареста, який, як очікується, призначити тимчасову адміністрацію для управління фінансами клубу.
Фінансова криза в клубі почалася в березні, коли колишній генеральний директор Кріста Борча був засуджений до шести років позбавлення волі за ухилення від сплати податків за трансфери гравців, а головний спонсор клубу Гігі Нецою був засуджений до трьох років по цій же справі.
«Динамо» (Бухарест) заснований в 1948 році і є 18-кратним чемпіонатом Румунії та 13-кратним володарем Кубка країни.