Анатолій Попов: «Все погоджено з місцевим МВС»

Динамо Київ 15 Травня, 07:22
Перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов прокоментував рішення проводити фінал Кубку України з глядачами.

«Рішення прийнято виконкомом Федерацією футболу України. Клуби підтримали це рішення. Місце проведення - Полтава, з глядачами. Все погоджено з місцевим МВС», - сказав Попов в ефірі каналу «Футбол 1».