Володимир Сорокін: «Схильний спрогнозувати перемогу «Динамо»

Динамо Київ 15 Травня, 07:37
Колишній півзахисник «Динамо» та «Шахтаря» Володимир Сорокін висловився з приводу сьогоднішнього фіналу Кубку України між «біло-синіми» та «гірниками».

«Динамо» нині дуже непередбачуване – може перемогти основного опонента, але програти посередньому суперникові. Чимало в грі киян залежить від того, чи піде гра у лідерів – Ярмоленка і Гусєва. Через травму Хачеріді динамо відчуває серйозні проблеми з надійністю оборонної ланки. Від переведення Даніло Сілви у центр, а Віди на фланг теж ефекту наразі невидно. Зрештою, ще не було й коли. На мою думку, обидва ці виконавці й особливо Віда до рівня «Динамо» не дотягують. Думаю, якби «Шахтар» був бодай у тому стані, що восени, проблем з проходженням такої оборони у «гірників» не було б. Навесні донеччани відверто не вражають. Дивує, що здав Тейшейра, не виправдовує сподівань Бернард. Ось і виходить, що гра «Шахтаря» напряму пов’язана від дій Срни. Також результат здатні зробити Дуґлас Коста чи Тайсон, якщо той, звісно, відновиться після отриманого в неділю пошкодження. Стосовно ж задньої лінії донеччан, то вона останнім часом не вражає. То навіть коли грає Ракицький, а сьогодні ще й Ярослав не зіграє. «Шахтар» останнім часом перемагає виключно за рахунок атаки. Проблеми починаються тоді, коли протистоїть чемпіонам суперник з агресивною манерою ведення гри. Взагалі, зваживши усі «за» та «проти», схильний спрогнозувати перемогу «Динамо».