Олександр Сопко: «У «Шахтаря» немає трофейного голоду»

Динамо Київ 15 Травня, 08:25
Колишній півзахисник «Динамо» та «Шахтаря» Олександр Сопко висловився з приводу сьогоднішнього фіналу Кубку України між «біло-синіми» та «гірниками».

«У кубкових фіналах, за винятком тих випадків, коли зустрічаються команди різних ліг, фаворитів не буває. У цьому матчі здатен перемогти будь-хто з суперників. Шанси команд розцінюю 50 на 50. «Динамо» має більше мотивації, адже кубок дозволить киянам підсолодити гірку пігулку провалу в чемпіонаті. Гадаю, команда Реброва вийде максимально мобілізованою на боротьбу і результат. Не виключено, додаткові стимули у вигляді підвищених преміальних пообіцяє й керівництво клубу. Про якісь зміни у грі киян після відставки Блохіна говорити не став би, адже новий тренер на рішучі кроки не мав часу. Єдине, що помітно – позитивні зміни психологічного характеру. Видно, що динамівці під керівництвом Реброва заграли розкутіше, у них з’явилася повага одне до одного. «Шахтар» у свою чергу останнім часом класти золоті медалі в чашу кубка вже звик. У команди немає трофейного голоду. Але є найголовніший подразник – «Динамо», суперництво з яким максимально мобілізує «гірників» навіть якщо їхз розбудити серед ночі. Той факт, що «Шахтар» вже три роки не програє динамівцям, може мати двоякий психологічний ефект. Думаю, киян він зачіпає і додає злості, а на «гірників» тисне, адже будь-яка серія згідно теорії ймовірності рано чи пізно закінчується».