На зборах, які тривали більше години, особлива увага приділялася питанням безпеки проведення поєдинку і організації пропуску вболівальників на стадіон.
Київське «Динамо» і донецький «Шахтар» приїхали до Полтави вчора, наша команда розмістилася в готелі «Palazzo», а гірники оселилися в готелі «Аристократ». Суперники збираються висуватися на матч в 18:15.
Стадіон «Ворскла» відкриється для глядачів о 18:00. На момент проведення наради квитки ще не були випущені, але вже приймалися в друк, а їх надходження в каси планується після 14:00. Крім стаціонарних кас, в парковій зоні біля арени буде організована робота мобільних точок продажу квитків - в автомобілях або автобусах.
Як повідомив представник стадіону «Ворскла», на фіналі Кубка України попередньо очікується близько 10 тисяч глядачів, але організатори поєдинку передбачають і набагато більший наплив уболівальників.
Що стосується фанатів «Динамо» і «Шахтаря», то вболівальники «біло-синіх» вже приїхали до Полтави на поїзді, наданому клубом, в кількості близько 600 чоловік. Гірники ж офіційно виїзд з Донецька не організовують, вболівальники « Шахтаря» самостійно прибувають автобусами - до 400 осіб вже в Полтаві, а всього чемпіони України очікують підтримки приблизно тисячі своїх фанів.
Відзначається, що огляд вболівальників при заході на стадіон буде жорстким, і люди, які відмовилися пройти його, на арену допущені не будуть.
Спільна хода ультрас, яка почнеться в 18:00 у Білій альтанки і пройде центральною вулицею міста - Жовтневою, супроводжуватиме міліція, а ДАІ перекриє довколишні вулиці по маршруту проходження фанатів. Всього громадський порядок під час матчу охоронятимуть 800 міліціонерів і 60 співробітників державтоінспекції.
Додамо, що в ці хвилини стало відомо про мітинг біля стін полтавського Міськвиконкому, на якому починають збиратися люди з прапорами Російської федерації.