Сергій Морозов: «У «Шахтарі» краще ніж у «Динамо» керують легіонерами»

Динамо Київ 15 Травня, 11:50
Експерт Сергій Морозов розцінює шанси команд як рівні.

Експерт Сергій Морозов розцінює шанси команд як рівні

.

«Шахтар», звичайно, виграв чемпіонат і в останні роки регулярно одержувати над «Динамо» вгору. Але шанси команд я оцінив би як рівні. Якось пригальмували гірники під завісу сезону в частині якості гри. До того ж вже дуже велике бажання киян реабілітуватися перед уболівальниками і зараз у них з'явилася чудова можливість. Цікаво також, у кого буде лідерство за завойованих Кубках України. І тут мотивації більше у гірників, які отримують шанс за цим показником перевершити свого головного суперника. З настроєм ні у кого проблем не виникнути, але як для «Динамо», так і для « Шахтаря», головним буде не перегоріти. Навряд чи варто говорити про те, що динамівські футболісти боротимуться за Сергія Реброва, адже деякі, можливо, вже й не бачать себе в команді. Легіонери взагалі борються більше за свій престиж і то коли їх тримають на рівні, в цьому плані, якщо судити по останнім рокам, управління іноземцями в «Шахтарі» краще, ніж у «Динамо».

«У «Шахтаря» цього року були невдачі, але коли в рамках ЧУ гірники грали з «Динамо», ми буквально побачили команду зразка минулого сезону. Для «Шахтаря» кияни як червона ганчірка для бика. Тому і грати він буде з максимальною самовіддачею».