Анатолій Попов: «Заборона УЄФА проводити матчі єврокубків у Дніпропетровську, Донецьку та Харкові - дезінформація»

Динамо Київ 15 Травня, 12:55
Анатолій Попов, перший віце-президент Федерації футболу України, у своїх коментарях спростував інформацію, що до заборони УЄФА про проводення матчів у Донецьку, Харкові та Дніпропетровську.

«Це дезінформація. Вчора ввечері ФФУ дійсно отримало лист від УЄФА, в якому говорилося, що 13 травня виконавчий комітету УЄФА в Турині, в цілях безпеки, прийняв рішення, що місцем проведення матчів УЄФА, які заплановані на червень, залишається Україна, але за умови, що ці матчі будуть зіграні в Києві чи у Львові. Це стосується матчів жіночого кубка ФІФА 14 червня «Україна» - «Чорногорія» та 19 червня «Україна» - «Англія», а також матчу U-21 «Україна» - «Латвія», який повинен був відбутися 8 червня в Черкасах. Ніяких рішень про заборону на ігри єврокубків не було»,

-

цитує Попова сайт Gordonua.